Lisovna

VSTŘIKOVÁNÍ PLASTOVÝCH DÍLŮ

Výroba plastových interiérových a exteriérových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl na strojích Krauss Maffei a Engel s uzavírací silou od 200 do 2300 tun. Vstřikovací stroje jsou osazeny roboty pro odebírání dílů a dopravníkovými pásy k optimální manipulaci a temperaci dílů. Doprava granulátu je centrálně řízená z velkoobjemových sil, přes centrální moderní sušící a distribuční zařízení firmy MOTAN.

GID TECHNOLOGIE

Většina našich strojů je vybavena modulem ke vstřikování dílů s pomocí dusíku.

ZKOUŠENÍ NÁSTROJŮ

Nadstandardní vybavenost našich strojů, blízká spolupráce se sesterskou společností Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s.r.o. a zkušenosti našich odborníků nám umožňují zkoušet širokou škálu vstřikovacích nástrojů.

MĚŘENÍ 3D

Výroba disponuje zařízením FARO kombinujícím dotykovou a skenovací technologii pro měření dílů ve 3D nebo zpětně pro tvorbu 3D dat. Pro sériová měření plastových dílů je k dispozici moderní 3D měřicí zařízení firmy WENZEL.

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK EDI/DFÜ

Automatický příjem objednávek zákazníků do logistického systému s přímou vazbou na výrobní plánování a řízení dodávek.

Úvodní strana

temp

Projekt z fondu Evropské unie

Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Reg. č. projektu: CZ.1.04/1.1.02/94.00676

Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Více informací ZDE.

Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.